Terazi Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Terazi Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz ve yaptığınız işlerle artık sahnenin önüne çıkmanız olabilir. Bunu yaparken de arkadaşlarınızdan, kalabalıklardan destek alabilirsiniz. Mesela bekarsanız arkadaş çevreniz vasıtasıyla biri ile tanışabilir, çocukluysanız, çocuğunuzla kalabalık yerlerde vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye açılmak, iletişime geçmek için ideal bir zaman diliminden geçiyorsunuz.

Yalnız aile ve eş arasında agresif enerjiler yaşayabilir, bir tarafa sinirlenip acısını öbür taraftan çıkarma riskiniz var. Aileniz gibi gördüğünüz kişilerin size düşmanlık yapması sizi çileden çıkarabilir.

Kardeşler, kuzenler, yakın çevre ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İletişim, yazma, yayınlama konularında fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Ailenizi evcil hayvan almak için ikna etmek isterseniz bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Spora başlamak istiyor ama bir türlü başlayamıyorsanız bu hafta bunu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de bunu sağlıkla ilgili olarak yaparsanız çok faydasını görebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.