Terazi Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Terazi Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Haftanın ilk günü flörtleriniz ile ilgili gündemler olabilir. Kalıcı bir aşk hayatınıza girebilir. Ciddi bir ilişkiye hazır olun. Salı günü maddi kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Daha önce hak ettiğiniz parayı alabilirsiniz. Cuma günü civarında aşk hayatınızda önemli yenilikler yapabilirsiniz. Flörtünüzü ilişkiye çevirebilirsiniz. Cumartesi günü partnerinizin bazı tavırları sizi kırabilir. Pazar günü ise evlilik konusunda düşünmeye başlayabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.