Terazi Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Terazi Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yurtdışına ürün pazarlama, ithalat, iş birliği gibi durumlarınız varsa olumlu haberler alabilirsiniz. Bu süreçte yakınlarınızdan alacağınız pozitif destekler sizi rahatlatabilir. Aşk hayatınızda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz fakat sonunda partnerinizin sizi anladığını göreceksiniz. Patronunuzla gireceğiniz bazı konuşmalarda farklı fikirlerde olduğunuzu görebilirsiniz. Siz kendiniz olmaktan vazgeçmezseniz başarı kaçınılmaz olacak. Eğitim hayatınızda ne zamandır veremediğiniz bir ders, anlayamadığınız bir konu veya odak problemi varsa bu dönem üstesinden gelebilirsiniz. Ebeveynlerinizden göreceğiniz baskılar ve manipülasyonlar canınızı biraz sıkabilir. Yurtdışıyla ilgili işlerinizde vatanseverlik duygularınız kabarabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.