Terazi Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Terazi Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sosyal statünüz, kariyeriniz, yaşam hedefiniz, başarılarınızla geçecek bir hafta olacak. Farklı insanlarla bira araya gelebilirsiniz, her söylenene inanmanız yanıltıcı olabilir. Enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilirsiniz. İş ortaklıkları konusunda ani değişimler yaşayabilirsiniz. Zorlanmalar söz konusu olabilir. Kariyerinizle ilgili daha sağlam kararlar alabilirsiniz. İnsanların söylediklerinden etkilenebilirsiniz. Detaylara önem verdiğiniz gibi işinizde duygusal olarak tatmin olmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili günlük sorumluluklarınız artabilir. Kariyerinizle ilgili yeni bir projeye başlamak isteyebilirsiniz. Fikir aşamasında net karar vermeniz gecikebilir. İş ortaklıkları konusunda şanslı olacağınız bir hafta olabilir. İşinizde sezgilerinizin yardımını görebilirsiniz. Gizli kalmış konuların açığa çıktığını görebilirsiniz. Topluluklar içinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Risk alma konusunda dikkatli olmanız gerekebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.