Terazi Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Temmuz 2022

Terazi Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kariyer hayatınızda iyi kazançlar elde ederek başlarken aynı zamanda yeni bir ortaklık kararı verebilirsiniz. Bu hafta uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz ve bu arkadaşınız sizden bir borç isteyebilir. Bazı arkadaş gruplarınızla beraber yeni bir girişim başlatarak kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Bu dönem girdiğiniz her yeni işin de size şans getireceğini söyleyebilirim annem. İlişkilerinizi sağlam tutmanız açısından zorlayıcı da olsa bu süreç size çok şey öğretebilir. Eğer bekarsanız söz, nişan, düğün gibi bir organizasyon planlamaya başlayabilir ve tatlı bir telaşa kapılabilirsiniz. Daha önce çalıştığınız bir yerde paranız kaldıysa ve hukuki bir sürece girdiyseniz bu dönem zor da olsa beklediğiniz ödeme gelebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.