Terazi Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Terazi Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konuları arasında iletişiminiz, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınız olacak. İletişim trafiğiniz hareketlenecek, yakın çevrenize uyum sağlamaya çalışın. İşlerinizi yoluna koyacağınız ve para kazanacağınız bu dönem yalnız çalışmayı tercih edebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizin maddi desteğini alacak, sorumluluklarınızı daha rahat yerine getireceksiniz. Geleneksel yönünüz ağır basabilir. Yakın çevrenizin eleştirilerine karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Aklınıza gelen fikirleri hemen uygulamak isteyebilirsiniz. Her şeyi bir arada yapmaya çalışırken rutin işleriniz birbirine karışabilir. Maddi ve manevi kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz. Duygularınızı bastırmayın. İşlerinizi yolunuza koyabileceğiniz bu dönemde aile ilişkileriniz güçlenecek. Kısa seyahatlere çıkmak iyi gelecek, sosyalleşmek isteyeceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.