Terazi Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Temmuz 2023

Terazi Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, projelerinizle başlayacaksınız. Sosyal çevreniz kalabalık olabilir. Aranan ve sevilen kişi olabilirsiniz. Fikirlerinizle arkadaş gruplarınızda liderlik yapabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirirken yaptıklarınızın görünmesini isteyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hayatın içinde kendinizi gösterme zamanınız gelmiş olabilir. Kalabalıklar içinde uyumlu ve kibar halinizden sıyrılıp bende buradayım demek için adım atabilirsiniz. Kabuğunuzdan sıyrılıp kendi kimliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. İnce ayrıntılı düşündüğünüz için kendinizi ifade etmekten kaçınabilirsiniz. Düzenli, pratik ve çalışkan olabilirsiniz. İçinizdeki cevheri ortaya çıkarabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.