Terazi Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Nisan 2023

Terazi Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya statünüz, yaşam hedefiniz, kariyeriniz ile ilgilenerek gireceksiniz. Hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyler için mücadele edecek, kaynaklarınızı yönetme konusunda dikkatli olacaksınız. Yeni bir girişim yapmak isteyecek, her yönüyle araştıracaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın sorunlarına çözüm arayacaksınız. Günlük işlerinizi sesiz sedasız halledeceksiniz. Ortak kazançlar konusunda şanslı olacaksınız. Girişimde bulunmak istiyorsanız eşinizden destek alabilirsiniz. Partnerinizle birlikte ufkunuzu genişletmek ve seyahate çıkmak iyi gelecektir. Birbirinizle konuşmak ve danışmak faydalı olacak. Otorite figürleri ile ortaklaşa yaptığınız anlaşmalarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.