Terazi Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Terazi Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta enerjinizi yeni bilgiler, farklı bakış açıları öğrenerek geçirmek isteyeceksiniz. Bu konuları çevrenize tatlı tatlı anlatmak isteyeceksiniz. Ailevi konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Eski işyerinizden teklif alabilirsiniz. Gelirlerinizde köklü bir değişim olacak. Hak ettiklerinizi alacağınız bir sürece giriyorsunuz. İlişkiler bu hafta biraz yavaş ilerleyebilir. Bu haftadan sonra bu problem ortadan kalkacak.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.