Terazi Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Terazi Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini çocuklarınız, hobileriniz, uğraşmaktan keyif aldığınız konular, romantik ilişkileriniz oluşturacak. Bulunduğunuz yerlerde karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz Yaratıcığınızın arttığı bu dönemde sorumluluklarınızı da ihmal etmeyeceksiniz. İçinizdeki çocuksu yanınızı ortaya çıkardığınızda çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Boş vakitlerinizi keyif aldığınız aktivitelerle geçireceksiniz. İlişkilerinizde sevilmek ve değer görmek isteyeceksiniz. Ortaklı işleriniz varsa büyümeye gidebilirsiniz. Kendi sağlığınıza ve düzeninize özen gösterebilirsiniz. Sevginizi hizmet ederek gösterebilirsiniz. Hayvanlarla ilgili konularda duyarlılığınız artacaktır. Duygu ve sezgilerinizle hareket ederken, ilişkilerde uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Karar alma durumlarında aklınız karışabilir. Yaratıcılığınızı teknolojide kullanabilirsiniz ve maddi kazanç elde edebilirsiniz. Böylelikle kendi kaynaklarınızı yaratarak zorlanmamış olursunuz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.