Terazi Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Terazi Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak kardeşler, kuzenler, yakın çevre, iletişim,eğitim, aile, oturduğunuz ev, ebeveynler, aşk, flört, cinsellik, çocuk, hobi ve yaratıcılık konuları gündemde olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın miras, nafaka, eşin parası, dönüşüm, ortaklı işlerden kazanılan paralar ve krediler alanında gerçekleşeceği için, bu konularla ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, yapısal değişiklikler, fırsatlar gündeminize gelebilir. Alamadığınız krediyi alabilir, eşin parasıyla ilgili yeni fırsatlar gündeme gelebilir.

Mars Neptün karesi haritanızın yurtdışı bağlantılı işler, inançlar, akademik konular, seyahatler ve uzak eğitimler sağlık, evcil hayvanlar, günlük rutin işler, yanınızda çalışan insanlar alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için özellikle yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa ekip arkadaşınız dalgınlığı sebebiyle problemler gündeme gelebilir.

Eş, ortaklı işler, davalar ile ilgili konularda yaralarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. Bu süreçte eşle ilgili problemler çözülebilir, davalarınızda hak ettiğiniz sonuçları alabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”65″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.