Terazi Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ağustos 2022

Terazi Burcu (22-28 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya sizi çekemeyen ve kıskanan insanları öğrenerek başlıyorsunuz. Ailenizden bazı baskılar görebilirsiniz fakat bu geçici bir etki olacaktır. Algınız zaman zaman aranızın kötü olduğu insanlarda olurken arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli zamanlar size her şeyi unutturacak. İlişkilerinizde şifalanma yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz, giden iyi ki gitti gelen iyi ki geldi diyeceksiniz. Kurduğunuz kalıcı ilişkiler sayesinde yakın yerlere ufak tatil planları yapabilirsiniz. Hafta ortasında arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz ve şans oyunlarında şansınız yaver gidebilir. Yurtdışıyla ilgili bir iş için mücadele veriyorsunuz ve bu mücadeleniz karşılık bulacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana evlenmek teklifi edebilir veya sevdiğiniz insandan evlenme teklifi alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.