Terazi Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Terazi Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi,

Hafta başı ve hafta sonu için çok bir beklentiniz olmasın, sakin geçecek gibi gözüküyor. Fakat Çarşamba günü aileniz ile alakalı konularda biraz mücadele verebilirsiniz. Evin günlük işlerine vakit harcayabilirsiniz. Ertesi gün evinizin dekorunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Aynı gün ikili ilişkilerdeki iletişimleriniz ve paylaşımlarınız artabilir. Cuma günü ise çocuklarınıza para harcamaları gerçekleştirebilirsiniz, hobilerinize veya keyif aldığınız alanlara biraz fazla para yatırabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.