Terazi Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Terazi Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Haftanın ilk günü çalışma ortamınız ile ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşlarınız ile tanışabilirsiniz. Salı günü aşk hayatınızda bazı krizler deneyimleyebilirsiniz. Özellikle ani çıkacak tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Aşk hayatınızda yaşanacak olaylar deprem niteliğinde olabilir. Çarşamba günü günlük rutinlerinizi ideal hale getirmek için kararlar alabilirsiniz. Spora, diyete başlayabilirsiniz. Cumartesi günü aile içinde sorumluluklarınızı yerine getirmeniz takdir görmenize sebep olabilir. Özellikle aile içinde yerinizi güçlendirebilir. Pazar günü itibariyle partneriniz ile daha fazla iletişimde olabilirsiniz. Hayatınızda biri yok ise yeni biri ile tanışabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.