Terazi Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Terazi Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Kardeşlerinizin, kuzenlerinizin gündemde olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ticaretle uğraşıyorsanız şanslı bir hafta. Sorumluluklarınıza destek bulabileceksiniz. Para konusunda çok şanslısınız. Organizasyon yeteneğiniz ve iş arkadaşlarınızla anlaşma beceriniz işinize yarayacak. Ticaretle uğraşıyorsanız şanslı bir hafta. Yeteneklerinizi gelire dönüştüreceksiniz. Kardeş ve yakın çevre iletişiminiz artacak. Birçok bilgiye ulaşabileceksiniz. Konuşmak isteyeceğiniz, duygularınızı yazarak ta ifade edeceğiniz bir hafta olacak. İlişkilerinizde dikkatiniz partner ve ortaklı işlerinize yoğunlaşacak. Kendinizi hiçbir şey yapmıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Uzun sürmeyecek. Olası sorunlarınıza çözüm bulacaksınız. Sizden farklı düşünen insanların eleştirileri gelişiminiz açısından fayda sağlayacak.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.