Terazi Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Kasım 2023

Terazi Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde kardeşleriniz, yakın çevreniz, iletişiminiz, kısa yolculuklarınız olacak. Maddi olanaklarınızı arttırmak için yeni bir yapılandırmaya gidebilirsiniz. İçsel gücünüzü fark edeceksiniz. İkili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde iyimser iletişim tarzınız denge kurmanızı sağlayacak. İlişkilerinize farklı bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel enerjinizi doğru kullandığınızda birçok konuda başarılı olacağınızı göreceksiniz. Canlı ve güler yüzlü olacaksınız, yakın çevrenizle iletişiminiz artacak. Yeni bir dil öğrenmek için eğitime başlayabilirsiniz. Kısa yolculuklara çıkabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz, partner ilişkilerinizi askıya alabilirsiniz. Dış görünümünüze özen göstereceksiniz. Bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişilerin sözlerini ciddiye almanız gerekebilir. Çalıştığınız alanda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi çekinmeden ve heyecanla paylaşmak isteyeceksiniz. İşlerinizi bir an önce bitirmek isterken dikkatsizlik yapabilirsiniz. Boş kalmak istemeyecek sürekli hareket halinde olacaksınız. Dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu unutmayın, enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Çalışma ortamınızda iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.