Terazi Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2022

Terazi Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yeni senenin ilk haftasına eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, maddi ve manevi değerleriniz ve duygusal güvenlik ihtiyacınız ile giriyorsunuz. Kendinizi evinize, işinize verecek, aile içi iletişiminizi önemseyeceksiniz. Ailenizden maddi anlamda destek görebilirsiniz. Miras konuları gündeme gelebilir. Kendinizi güvende hissetmek için sadece maddiyata ihtiyaç duymadığınızı fark edeceksiniz. Evliliğinizde uyumu sağlamakta zorlanabilirsiniz ve evdeki yaşamınıza yansıması sizi zorlayabilir. İlişkilerinize yaklaşımınız bağımsızlığınızı yitirmemek üzerine kurulacaktır. Daha çok konuşabildiğiniz, özgürlüğünüzü kısıtlamayan kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Eğlenceli ve zihninizi meşgul edecek aktivitelerden, çocuklarınızla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Ortaklı işlerinizde büyüme ve gelişme fırsatı yakalayabilirsiniz. Birçok kişiye mavi boncuk dağıtmak isteyebilirsiniz. Aile içine ortaklaşa işlerden ya da miras yoluyla beklenmedik bir para girişi olabilir. Evinizle ilgili ödenmemiş harcamalar, faturalar sebepli ani para çıkışları da yaşamanız olasıdır. Ailenizle fikirlerinizi paylaşırken kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.