Terazi Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

30 Eylül 2023

Terazi Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kısıtlanma hissiniz, endişeleriniz, hayal kırıklıklarınız ve rüyalarınız bu haftanın konularını oluşturacak. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda uyumsuzluk yaşayabilirsiniz. İletişimden uzak kalmanız yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Disiplin konusunda zorlanabilirsiniz. İç dünyanızda zorlanmalar yaşasanız da sezgilerinizle kendinizi yeniden var edeceksiniz. Aileniz bu dönüşümde destek sağlayabilir. Kontrolün sizde olmasını istiyorsanız önce kendi düşüncelerinizi serbest bırakın. Hayatınızdaki motivasyonlarınız değişebilir. İletişimin yoğun olduğu hareketli bir süreç başlayacak.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.