Terazi Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2022

Terazi Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya girerken güvende hissettiğiniz mekanlar, eviniz, aileniz, eşiniz, ortaklı işleriniz gündeminizde olacak. Aile içerisinde ikili ilişkilerinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Eş ya da ortaklı işlerinizdeki sorunlarınızı çözmek için harekete geçecek ve destekleneceksiniz. Eşinizin ailesi kanalıyla elinize para geçebilir, rahatlayacaksınız. Birikimlerinizi aileniz için kullanabilirsiniz. Düşündüğünüz evi almak için ailenizden yardım alabilirsiniz. Evliliğinizi önemseyecek, ilişki merkezli yaşayacaksınız.  Eşinize sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evinizle ve ebeveynlerinizle ilgili sorumluluk üstleneceksiniz. Ebeveynleriniz ve partneriniz arasında kalabilirsiniz. Kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evinizde ani değişiklikler yapmak, güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizdeki insanlara yardımcı olmak, hizmet etmek size de ruhsal anlamda iyi gelecek.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.