Terazi Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Terazi Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin bilinçaltınız, gizli saklı kalmış konular, gizli düşmanları temsil eden 12. Evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte arkanızdan çevrilen işler pat diye önünüze çıkabilir. Rüyalarınız ve bilinçaltınızla ilgili çalışmalar yapabilir, bunların faydalarını görebilirsiniz. Biraz daha yalnız kalmak ve kendi isteklerinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.

Eş, ortaklı işler, davalarla ilgili konularda kendinizi kurban ediliyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Ailevi konular, oturduğunuz ev ile ilgili olarak sorumluluklar gündeme gelebilir, yeni yapılanmalara girebilirsiniz, bu süreçte özellikle de kadın figürlerinin desteğini alabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumlulukları almak zorunda kalabilirsiniz, rol modellerinizde değişimler olabilir. Aileniz vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilir ya da bir ilişkiniz varsa ailenizle tanıştırabilirsiniz.

Sağlık, yanınızda çalışan insanlar konusunda destek alabilirsiniz. Gündeminiz daha çok bu alan olabilir ve bu konularda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Evcil hayvan edinmek ruhsal olarak size iyi gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.