Terazi Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Terazi Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kısıtlanma hissiniz, endişeleriniz, rüyalarınız, gizli kalmış konular bu haftanın konusunu oluşturacak. Kendinizden çok başkalarını düşünebilirsiniz. Samimi duruşunuzla, aldanmalara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Günlük hayatınızda işlerinizin düzeni aksayabilir. Ev içindeki kuralları değiştirmek isteyebilirsiniz. Evinizde olmak ve ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden keşfetmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek ve insanlarla bir arada olmaktan keyif alabilirsiniz. Bakımlı ve iyi görünmek isteyeceksiniz. Bu hafta kişisel bakımlarınız için zaman ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizinle olmayı tercih edeceklerdir. İlişkiler içinde popüler olmak hoşunuza gidecektir. Partnerinizle olan ilişkinizde emek harcayabilirsiniz. Pozitif enerji ile hareket edeceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.