Terazi Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Terazi Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Teraziler ve Teraziler;

Dolunayın etkisiyle kendinizi kariyerinize odaklayıp, daha da görünür olabilirsiniz. Ailenizden maddi anlamda destek almak isteyip kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz ancak cümlelerinize dikkat edin, malum Merkür Retro yanlış anlaşılmalara da açık bir süreçteyiz. Salı günü ilişkilerinizin üzerinden geçip problemleri çözebilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca maddi kaynaklarınız gündemde olacak. Perşembe günü itibari ile ailenizde veya yuvanızda değişim dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay boyunca odak noktanız flörtleriniz, çocuklarınız, hobileriniz olabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.