Terazi Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Terazi Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftayı arkadaş gruplarınız, projeleriniz, organizasyonlarınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz. İnsanların enerjilerinden çabuk etkilendiğiniz için olumlu düşünen kimselerle bir arada olmaya özen gösterebilirsiniz. Alacak, verecek konularınız varsa şansınızı zorlayabilirsiniz, desteklendiğiniz bir süreç olacaktır. İsteklerinizin peşinden gidebileceğiniz, uyumlu çalışmalar yapabileceğiniz zamanlara giriş yapıyor olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınıza yardımcı olabilir ve işinizde duygusal yönden tatmin sağlayabilirsiniz. İşinizi yaparken keyif almak isteyebilirsiniz. Rutin sorumluluklarınızı yerine getirirken  enerjinizi  gereksiz kuruntulara harcamamış olacaksınız. Ailenizle birlikte çalışıyorsanız, kontrolü ele almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve ortaklaşa işlerinizde arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Sabit fikirle hareket etmez iseniz çözüm yolları bulabilirsiniz. Gruplar içerisinde ilgi görmek, tatlı dille liderlik etmek isteyebilirsiniz. Bu hafta yaptığınız organizasyonlar takdir görebilir. İnsanların sizi fark etmesi için çaba sarf edebilirsiniz. Projelerinizle ilgili beklemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz. Kredi, ödemeler ile ilgili yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.