Terazi Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Terazi Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken ortaklaşa paralarınız, yenilenme isteğiniz, alacak ve borçlarınız gündeminizde olacaktır. Beklemediğiniz yerlerden kazanç elde edeceksiniz. Maddi kaygılarınızı yeni kazanç yolları bularak gidereceksiniz. Kontrolü elinizde tutma isteğiniz yorucu olabilir. Beslenmenize özen göstereceksiniz. Libidonuzun yüksek olacağı bir hafta geçireceksiniz. Kendinizi kanıtlamak adına duygusal ilişkilerinizde baskıcı davranabilirsiniz. Partnerinizle aranızda sorunlar yaşamanız sizi de zorlayacaktır. Çocuklarınıza vakit ayırmaya özen göstermelisiniz. Şans oyunları ile ilgili dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Hayatınızı kontrol edemiyor hissine kapılabilirsiniz. Strese girmemek için işlerinizi zamanında halletmeniz iyi olacaktır.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.