Terazi Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

Terazi Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftaya giriş yaparken eviniz, aileniz, duygusal güvenlik ihtiyacınız, bilinçaltınız, yaratıcı yönünüz, zevk aldığınız aktiviteler gündeminizde olacak. Kendi duygularınızı ve sezgilerinizi anlamayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftayı bitirirken bu etkilerin ortadan kalktığını hissedeceksiniz. Ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak, otorite figürü olarak görülmek hoşunuza gidecek. Geleneksel yapı içerisinde olsanız da yeni fikirlere açık olacaksınız. Gruplar içinde olmak, organizasyonlara katılmak ve buralarda etkinliğinizi göstermek isteyeceksiniz. Kontrolünüz dışında yeni bir eve taşınabilirsiniz. Bu değişiklik size zor gelse de uzun vadede yararını göreceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.