Terazi Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Terazi Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Dış görünümünüz, motivasyon kaynaklarınız, hayat amacınız bu haftanın konularını oluşturacak. Karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. Genel anlamda uyumlu görünmek için düşüncelerinizi dile getirmek istemeyebilirsiniz. Evdeki kurallar sizi rahatsız edecektir. Duygularınızı bastırmayın, kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile içinde yaşanabilecek gerginlikler motivasyonunuzu düşürebilir. Değişime ve yeniliklere açık olun. Ailenizin desteği ile içinizdeki cevheri ortaya çıkarabilirsiniz. İlgilendiğiniz alanlarda kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak. Herkese içinizi açmayın. İstediğinizi elde etmek için azimli olacaksınız. Maddi ve manevi kazanımlarınızı kendinize saklayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına sorumluluklarınızı üstlenmeniz gerekecek. Başkalarının sorumluluklarını çok fazla üstlenmeye çalışmayın.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.