Terazi Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2024

Terazi Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, bilinçaltı konularınız oluşturacak. İkili ilişkilerinizde iletişimi önemsediğiniz kadar uyumlu olmaya da özen göstereceksiniz.  Eviniz ve aileniz için her türlü yardıma koşturmaya hazırsınız. Günlük hayatınızda işlerinizi tüm detayları ile düşüneceksiniz. Evinizdeki işlerinizi düzene koymakta zorlanabilirsiniz. Bilinçaltına attığınız konularınız ortaya çıkabilir, çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim konularında zorluk yaşayabilirsiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir. İç dünyanızı, yaşadığınız yeri, evinizi değiştirme ve yeni başlangıçlar yaşama sürecine gireceksiniz. Eskiye ait yüklerinizden kurtulabilirsiniz. Enerjiniz ve yaratıcılığınız ile göz önünde olacaksınız. Romantik ilişkileriniz hareketlenecek. Keyif aldığınız alanlarda kendinizi göstermek için fırsatlarınız olacak. Sizi mutlu eden ve etmeyen şeyleri ayırt edecek ve bakış açınızı değiştireceksiniz. İlişkilerinizde ve yaratıcılığınızı ifade ederken ne kadar etkili olduğunuzu fark edeceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.