Terazi Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Terazi Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi,

Haftaya aileniz ile alakalı miras durumları, evden elde ettiğiniz gelirlerle alakalı değişimlerle başlıyorsunuz. Ardından zihniniz daha çocuklarınız, aşk konularınız, flört konularınız ve hobileriniz ile alakalı konularda çalışmaya başlayacak. Dolunayın etkisi ile sosyalleşme konularınız aktif, sosyal çevrenizdeki olayların aydınlanmasını yaşayabilirsiniz ayrıca yuvanızı dekore etmek isteyip bununla vakit harcayabilirsiniz. Ardından günlük işlerinizle uğraşmak zorunda kalıp birazcık para harcayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru algınız iş ortamınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız olabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.