Terazi Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Terazi Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Teraziler;

Hafta başında iş yerinizden daha önce alamadığınız paralar elinize geçebilir, sağlığınıza para harcamak durumunda kalabilirsiniz. İş yerinizde krizleri çözmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Hafta ortası aşk ilişkilerinizi şifalandırmak için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Evinizdeki dekorasyonları değiştirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise flört ilişkilerinizde krizler çıkabilir, çocuklarınıza para harcama durumu ya da hobilerinize para harcama durumu meydana gelebilir. Pazar günü itibaren algınız ikili ilişkiler, davalar ve ortaklıklara yönelebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.