Terazi Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Terazi Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini değişim isteğiniz, projeleriniz, arkadaşlarınız, gruplarınız oluşturacak. Gruplar içinde insanlar arası bağlantıyı ve uzlaşmayı sağlayabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde beğenilmek ve takdir edilmek isteyebilirsiniz. Duygusal yakınlaşma içine gireceğiniz biri ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa kazanımlar dışında gelir elde etmek isteyeceksiniz. Bu dönem projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanız uygun olmayabilir. Öne çıkmak için teknolojiden daha çok yararlanmanız gerekebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışırken beklemediğiniz fırsatlar önünüzü açabilir. Yaptığınız işlerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Enerjinizi kendinizi değiştirmek ve yenilenmek için kullanabilirsiniz. Sosyalleşmenizin artacağı ve insanlarla etkili iletişim kuracağınız bir hafta olacaktır. Partnerinizle ilişkinizi sosyal çevreniz aracılığı ile dengeye getirebilirsiniz. Yalnız kalmak yerine sosyal ortamlarda bulunmanın kazanımlarını yaşayacaksınız.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.