Terazi Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Terazi Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya yurtdışından alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Bu hafta ikili ilişkilerinizde panik, agresiflik ve acelecilik gibi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda süregelen bir birlikteliğiniz varsa beraber bir gelecek inşa etmek için bazı adımlar atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yurtdışı için görüştüğünüz projelerinizde bazı beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde yapacağınız küçük değişiklikler size olumlu bir enerji getirebilir. Çocuklarınızla veya eşinizle yaşayacağını iletişim problemleri canınızı biraz sıkabilir. Bol bol meditasyon ve nefes egzersizleri yaparak bu durumu daha sakin atlatabilirsiniz. Bu hafta yapacağınız ortaklıklarda ve sözleşmelerde pozitif etkiler sizleri bekliyor. Kardeşlerinizden beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.