Terazi Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

Terazi Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İş arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, gündelik işleriniz bu haftanın gündemi olacaktır. Fikirlerinizi duyurmak isterken iş yerinizde size zorluk çıkaran arkadaşlarınız olabilir. Gündelik motivasyonunuz artacak, kendinizi göstermek isteyecek ve hizmet etmekten keyif alacaksınız. Çalışma ortamınızdaki işlerinizi planlamak için uygun zamanlar olacaktır. Çalışma arkadaşlarınıza yardım etmeyi isteyeceksiniz. Kendi yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyamadığınızda gerginleşebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak işlerinizi yapmak isteyeceksiniz. İşinizdeki gerginliğinizi evinize yansıtırsanız huzurunuzu bozabilirsiniz. Duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız. Miras ya da alacaklarınız var ise güzel haberler gelebilir. Güçlü kişilere hayranlık duyabilirsiniz. Enerjinizi farklı aktivitelere harcamak isterken sorumluluklarınız size engel olabilir. İnsanların sizi anlamasını beklemek yerine işinize odaklanacaksınız. Çalışma alanınızdaki pratikliğiniz ve istikrarlı tavrınız ile takdir göreceksiniz. Uyum kapasiteniz zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Ailenizle duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanız size iyi gelecektir. Fikirlerini beğendiğiniz insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.