Terazi Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

10 Şubat 2024

Terazi Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu yaratıcı fikirleriniz, çocuklarınız, romantik ilişkileriniz, keyif aldığınız konularınız oluşturacak. Kendinize olan güveniniz artacak, kararlı davranacaksınız. Aşık olabilirsiniz, duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Şans oyunlarında dikkatli olun. Ailenize destek olmak isteyebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Keyif aldığınız konular değişebilir, romantik ilişkilerinizde beklentileriniz farklılaşacak. İkili ilişkilerinizde özgürlüğünüzden taviz vermek istemeyeceksiniz. Kendiniz daha iyi hissetmek için yeni aktiviteler deneyebilirsiniz. Duygusal anlamda gelişmelere açık olacaksınız. Romantik ilişkilerinizde ani kararlar alabilirsiniz. Maddi anlamda yatırımlar yapmayı düşüneceksiniz. Yeni tanıştığınız insanlar hayatınızı renklendirebilir. Yaratıcı yönünüz ortaya çıkacak.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.