Terazi Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Terazi Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Haftanın ilk günü itibariyle iletişim kazalarına çok dikkat etmelisiniz. Salı günü çalışma ortamınızda istediğiniz, hayalini kurduğunuz gelişmeler yaşanabilir. Çarşamba günü bir flörtünüz ciddi ilişkiye evrilebilir. Ayrıca evli olanlar çocuk haberi alabilir! Cuma günü itibariyle sağlıklı yaşamaya başlayabilirsiniz. Diyet ve spora başlayabilirsiniz. Cumartesi günü ise buna başlamak için çok ideal bir gün. Ayrıca amaçlarınız, isteklerinizi yerine getirmek için adım atabilirsiniz. Hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.