Terazi Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Terazi Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ailenizle yapacağınız organizasyonlarla başlıyorsunuz. İşinizle ilgili aldığınız bazı haberler canınızı sıkabilir fakat siz tatil modunda kalarak yeni arkadaşlıklar edinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Okumayı ve öğrenmeyi seven halinizden bu dönem oldukça haz alacaksınız ve kütüphanenizde kitap bırakmayacaksınız. Aşk hayatınızda ise eğer bekarsanız evlilik konusunu gündeminize gelebilir. Bu hafta motivasyonunuz yurtdışına çıkmak, yeni yerler görmek, yeni deneyimler kazanmak olacak. Bu süreçte aldığınız haz artarken hasta olmamaya dikkat edin annem. Gezip tozarken aklınızda bir yandan hep işte olacak. Gezerken bile elinizden telefonunuzu düşürmeyeceksiniz. Dikkat edin çevrenizden tepki yemeyin annem.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.