Terazi Burcu 11 – 17 Şubat 2019

11 Şubat 2019

Terazi Burcu 11 – 17 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Teraziler ve Yükselen Teraziler,

Bu hafta en dikkat etmeniz gereken konu eşle ilgili konular, ortaklarınız, davalar olacaktır. Burada pire için yorgan yakma riskiniz söz konusu. Ayrıca ev sahibinize sinirlenip bir anda taşınma kararı bile alabilirsiniz. İlişkiler ipin ucunda bir hafta. Sakin olmak size kaybettirmez aksine kazandırabilir.

Yanınızda çalışan insanlar ve sağlık konularında dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Karşınızdaki iyi anladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Mesela doktorun yazdığı ilaçların kullanımını karıştırmak gibi durumlar gündeme gelebilir. Ya da ekip arkadaşlarınızla, yanınızda çalışan insanlara verdiğiniz sözleri unutabilir veya onların size söylediklerini unutabilirsiniz.

Ailenizde hasta kişiler varsa iyileşme gösterebilirler. Ailede özellikle kadın figürleri size çok destek olabilir onlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sizin günlük rutin işlerinizi halledebilirler. Desteğe ihtiyacınız varsa onlara söylemeye çekinmeyin.

Başkalarının paralarıyla ilgili konularda, kredi, miras gibi konularla ilgili olarak mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.