Terazi Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Terazi Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu idealleriniz, yaşam felsefeniz, seyahatleriniz, değişik kültürler oluşturacak. Felsefe ve sanat ile ilgili konulara eğilim göstereceksiniz. Sizden farklı düşünen insanlara karşı hoşgörülü davranacaksınız. Yabancı birine ilgi duyabilir, sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. Romantik ilişkiniz sayesinde kendinizi değiştirme ve farklı yönlerinizi ortaya çıkarma şansı bulacaksınız. Evlenmeyi düşünüyorsanız teklif etmek için uygun bir hafta olacak. Uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz. Ancak gerçekleştirme konusunda zorlanabilirsiniz. Ortaklı bir işe girebilir, ticaret yolu ile kazanç sağlayabilirsiniz. İşinizle ilgili yenilikler yaparken, sıkı çalışmak zorunda kalacaksınız. Evcil hayvanınız varsa veterinere götürmek durumunda kalabilirsiniz. Hem maddi hem manevi açıdan zorlanmamanız açısından çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.