Terazi Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

Terazi Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, ailenizle ilgili konularınız, ebeveynleriniz, bilinçaltı konularınız yeni senenin ilk haftasında gündeminizde olacak. Yakın çevrenizin desteğini göreceksiniz, iletişiminizin iyi olduğu bir hafta olacak. Günlük işlerinizin sorumluluğu sizi yorabilir. İşlerinizi akışa bırakmak yerine organize olabilirsiniz. Evinizde ve ailenizle olan ilişkilerinizde yeni bir düzen ve sistem oluşturmak isteyeceksiniz. Hareket alanınız daha çok evinizle ilgili konular olacaktır. Evinizin eksiklerini giderebilir, yeniden dekore ederek enerjinizi olumlu kullanabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilişkinizi güçlendirecek adımlar atabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Korkularınız ortaya çıkabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.