Terazi Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Temmuz 2022

Terazi Burcu (1-7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya arkadaşlarınızla geçireceğiniz neşeli vakitlerle başlıyorsunuz. Birlikte ürettiğiniz işlerden gelen başarılar ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Bazı borçlar alarak yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz ve bu deneyim size sürpriz kapılar açabilir. Kariyer hayatınızda yaptığınız işten keyif alacağınız bir sürece girerken bir yakınınızdan maddi destek görebilirsiniz. Hafta ortasında iş hayatınızda geliriniz artarken alacak-verecek konularında vergi ve ödeme takibinizi iyi yapmanızı öneririm. Bu dönem meditasyon yapmak, dua etmek size şifa getirebilir. Yaptığınız ticari işlerde her şey içinize sinerken günlük işlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru partnerinizle aranızda borçlarınız nedeniyle bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kalp kırmamaya özen gösterin annem.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.