Terazi Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Terazi Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Haftanın ilk günü itibariyle sosyal medya hesaplarınızda bazı karışıklıklar yaşanabilir. Güvenlik önlemlerinizi şimdiden alın. Çarşamba günü itibariyle evlilik kararı alabilirsiniz. Kalbiniz boş ise yeni ve ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Cuma günü ise borçlarınızı kapatma fırsatı bulabilirsiniz. Maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. Pazar günü çocuğunuz var ise onunla kriz yaşayabilirsiniz. Onun sorumlulukları sizi biraz sıkabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.