Terazi Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Terazi Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Haftanın ilk günü itibariyle ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda biri yok ise girebilir. Çarşamba günü aniden spora veya sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı dönüştürebilirsiniz. Perşembe günü aniden büyük harcamalar yapabilirsiniz. Dikkatli olun, alışveriş için doğru zaman değil. Cuma günü partneriniz ile evlilik konuşabilirsiniz. Hayatınızdaki kişi ile ilişkinizi derinleştirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızın iyiye gittiğini fark edebilirsiniz. Kendinizi çok daha enerjik hissedebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.