TERAZİ (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Kasım 2023

TERAZİ (Aralık 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yarım kalan eğitimlerinizi ya da eğitimle ilgili yaşadığınız sıkıntıları çözümleyeceksiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizdeki insanlarla kısa seyahatler yapabilirsiniz. Keyif alacaksınız. Her duyduğunuza inanmamalı, iletişim tarzınızı değiştirmelisiniz. Yararını uzun vadede göreceksiniz.  Yazılı antlaşmalar gündeminizde olabilir, sözlerinizin arkasında durun. Zorlukların üstesinden geldiğinizde yeni kapılar açılacaktır. Siz yeter ki kararlı olun. Kariyerinizle ilgili karar vermeniz gereken bir süreç içine girebilirsiniz. İş değiştirme ya da terfi alma gibi konular gündeminize gelebilir. Sizin için iyi olanı iyice düşünmeden karar vermeyin. Statünüzden çok kendinizi nasıl hissettiğinizi önemseyeceksiniz. Çaba sarf ettiğiniz tüm konularda hak ettiğiniz başarıyı yakalayacaksınız. Huzurla yaptığınız işi tercih edebilirsiniz. Ebeveynlerinizin desteğini alabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.