TERAZİ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Aralık 2022

TERAZİ (Aralık 2022 Aylık Burç Yorumları)

Aileniz ile vakit geçirmek, değişik aktiviteler yapmak hoşunuza gidecek. Sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Partneriniz tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz çok takılmayın. Taşınma konuları gündeminize gelebilir. Yeni bir mal edinebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda ve yurtdışı bağlantılı iletişimlerinizdeki aksaklıkları giderebilirsiniz. İdeallerinizi ortaya koymak isteyeceğiniz bu dönemde eksik eğitimlerinizi tamamlama şansınız olacak. Yurtdışına gitmek gibi bir fikriniz varsa karar verebilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.