TERAZİ (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Temmuz 2023

TERAZİ (Ağustos 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yaratıcığınızı ortaya çıkarabilir, bir şeyler üretmek kendinizi iyi hissettirir. Romantik ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili konularda yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz.  Sosyal alanlarda kendinizi gösterme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Topluma yaptığınız katkılar bireysel yaşamınızda daha keyifli olmanıza sebep olabilir. Kendinizi gruplar içinde kanıtlamak zorunda olmadığınızı fark edip, sosyal çevreniz ve arkadaş gruplarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Eskiden dahil olduğunuz çevrelerde bulunabilirsiniz. Geleceğinizi yeniden yapılandıracak projeler önünüze çıkabilir, ancak bu süreci stabil geçirmeniz daha kazançlı olabilir. Sizin için önemli olan konuları gözden geçirmek daha sağlıklı ilerlemenizi sağlayabilir. Geçmişte kaçırdığınız fırsatları düşünerek hızlı kararlar almak sizi zorlayabilir. Eski ve artık işinize yaramayan rutinlerinizi değiştirmediyseniz, yeniden denemeniz gerekebilir. Yeni kurduğunuz düzene ayak uydurmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki özverilerinize karşın arkanızdan konuşulanları duyabilirsiniz. Sabrınızı koruyun ve sonuçları zamana bırakın. İşyerinizden alacaklarınız varsa elinize geçebilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.