Ruhumdan Akanlar

25 Eylül 2022

Ruhumdan Akanlar

Ruhumdan Akanlar…
?Terazi burcu ilişkiler demek.
?İlişki ise iki kişi arasındaki bağ demektir.
?Terazi masa başında diplomasiyi temsil ederken, Antiscia’sı Balık ise arka planda dönen işleri temsil etmektedir. Yani biri yüzünüze gülerken arkanızdan ne işler çevirdiğini asla bilemeyebilirsiniz.
?Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay’ın karşısında Jüpiter var. Yani kibir. Fakat bu Jüpiter Koç burcunda ve Retro. Yani çok acemi ve hata yapmaya müsait. Kibrin onu nasıl geri çekeceğinin farkında değil.
?Göksel olarak bu dönem gökyüzüne baktığımda Merkür’ün de Retro olduğunu biliyorum ve hem yönettiği hem de yüceldiği burç olan Başak burcunda ve yeniayın yöneticisi olan ve kadınları temsil eden Venüs ile kavuşum halinde. Venüs’de malumunuz Başak burcunda düşüşte.
?Sonuç olarak baktığımızda bu dönem dost görünen (Terazi) ama düşüşte olan (Venüs başak) kadınlarından hırsızlıklar (Merkür başak Retro) görebilirsiniz. Terazi söz konusu olduğu için de bu konu hem bilgi hem de ticaretle ilgili olabilir.
?Terazi Balık antisciasını bana en iyi anlatan atasözünü söyle derseniz size Minareyi çalan kılıfını hazırlar derim.
?Bu dönem böyle bir durumla karşılaşırsanız şunu unutmayın ki taklitler aslını yaşatır. Yani size zarar verdiğini düşündüğünüz düşük Başak Venüs ve karşısındaki Balık Neptün’e baktığınızda siz Balık Neptün olanı seçer kimseyi kandırmazsanız bu olay sizi ilahi planda hem korur hem de size zarar veren, dost sandıklarınızın aslında bir tost olduğunu anlarsınız.

Sevgilerimle.
Tuğba Karadayı

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi #yeniay #terazi #teraziyeniayı #ruhumdanakanlar

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.