Ruhumdan Akanlar

12 Temmuz 2022

Ruhumdan Akanlar

Başarılı olmak ne demektir?
Hep düşünürüm, başarı dediğin nedir diye?
Önce başarısızlıkla başlayayım.
Genelde sürekli eleştiren, hiçbir şeyi beğenmeyen ama ben olsam daha iyisini yaparım diyen hiç kimsenin bugüne kadar başarılı olduğunu görmedim.
Hedefine yürüyen, başkasına takılmayan, bildiği yoldan ilerleyen insanlar da daima başarılı olmuşlardır.
Önemli olan dışarıya değil içeriye bakmaktır.
Baktığınızda içiniz kötüyse bunu değiştirip dönüştürmek de sizin elinizdedir.
Enerjimizi nereye kanalize ettiğimiz çok önemlidir.
Oğlak en bilinen arketipiyle dağ keçisidir. En zorlu yerleri o çıkar. Öbürü ne yaptı diye bakmaz. Bir inadı vardır, bildiğinden şaşmaz. Kayaların tırmanıcısıdır.
Oğlak’ın yöneticisi Satürn’dür, yücelme yöneticisi ise Mars’tır. Satürn uzun vadeyi temsil eder. Kazanan yalnızdır. Mars ise enerjiyi temsil eder. Kısa zamanda kazanılan başarılar geçicidir. Mars’ın kıskançlık, fitne fücur özelliklerini kullanırsanız o Satürn sizi öyle bir zorlar ki golü nerden yediğinizi anlamaz, sonra neden bunlar başıma geliyor diye Oğlak’ın melankolikliği için kavrulursunuz.
Her etki bir tepkiyi, her seçim bir sonucu doğurur. Satürn karmanın efendisidir. Bu dolunayın bize mesajı, sen kendi başarına mı yürüyorsun yoksa başkalarının önüne taş mı koyuyorsun. Astroloji de Satürn çok sevilmez hatta korkulur ancak benim en sevdiğim gezegendir. Çünkü kim ne yaptıysa gerçek niyeti neyse onun sonucunu yaşayacaktır.
Siz iyi bir insansanız korkacak bir şey yok ama değilseniz üzgünüm ki bu dolunay canınızı acıtacak.
Sevgilerimle.
Tuğba Karadayı

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.