OĞLAK (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

OĞLAK (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Sizi kendinize getirecek bir ay olabilir. Dış görünümünüzde değişimler yapmak isteyebilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Başlamak istediğiniz spor ve diyet için start verebilirsiniz. Maddi kaygılarınız sona erebilir. Motivasyonunuzun bozulmasına izin vermemeli, hedeflerinizi gerçekleştirmek için cesaretli davranmalısınız. Ayağınıza gelen fırsatları değerlendirmeniz sizi ileriye taşıyabilir. İlişkilerle ilgili yoğun gündemleriniz olabilir. İlişkileriniz netlik kazanabilir. Beklemediğiniz anda evlenme teklifi alabilirsiniz. Yeni tanışma ve yeni bir ilişki söz konusu olabilir. İş anlamında ortaklıklar kurabilirsiniz. Uzun soluklu ortaklıklara adım atabilirsiniz. Adil davranırsanız insanlarda size aynı şekilde davranacaktır.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.