OĞLAK (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Mart 2023

OĞLAK (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

Kariyer konularında kendinizi göstermek isterken, yaptıklarınızın ciddiye alınmasını da bekleyeceksiniz. Duygusal beklentileriniz sosyal statünüzle ilişkili olacak. İşinizde istediğiniz yerde olmak size iyi hissettirecek. Kadın otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Beklediğiniz terfiyi alacaksınız. Hoşgörülü ve birleştirici tarzınızı kullanacak ve iş arkadaşlarınız arasından sıyrılacaksınız. Güçlü konumdaki kişilere hayranlığınız artacak. Ebeveynlerinize karşı duyarlı davranacaksınız. Eviniz ve ailenizle ilgilenecek, kontrolü elinize alacaksınız. Evde düzen isteyeceksiniz. Otoriter davranıp, çocuklarınızı fazlaca baskı altına almamaya çalışın. Ailenizle birlikte olmaktan keyif duyacaksınız. Duygusal olarak güvende hissetmek için annenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Eski anılarınızı hatırlayacaksınız. Evinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları ile ilgilenebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ortaklaşa bir yatırım düşüneceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.