OĞLAK (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

OĞLAK (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

Eğitim alanında her türlü başlangıç için desteklendiğiniz bir süreç olacak. Uzmanlaşmak istediğiniz konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Yurtdışı ile sağlayacağınız bağlantılarınız ileride iş alanınıza katkı sağlayacaktır. Hayatınıza yeni insanları dahil edebilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda aşık olabilirsiniz. Kuralları kendiniz belirlemek isteyebilirsiniz. Farklı sektörlerden maddi kazanım elde edebileceğiniz bir süreç olabilir. Ailenizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Kariyeriniz ve evinizi aynı paralelde götürmeniz gerekecek. Kariyerinizde gelişmenize olanak sağlayacak imkanlar bulabilirsiniz. Yeni bir ev alma, taşınma gibi konularda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Aile içinde geçmişten kalan sorunlar ortaya çıkabilir, çözüme kavuşacaktır. Rahatladığınızı ve özgürleştiğinizi hissedebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.