Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, haftanın ilk günü maddi konularda krizler yaşanabilir. Aşk hayatınızda kendinizi daha değersiz hissetmenize sebep olacak olaylar yaşanabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız maddi konularda olacak. Paranızı yönetmek için çaba harcayacaksınız. Çarşamba günü civarında aşk yaşamınızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Ani bir kavga, tartışma yaşanabilir. Hafta sonu ise maddi konularla ilgili sorunlar tekrar gün yüzüne gelebilir. Bunu yanında kardeşleriniz veya yakın çevrenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Pazar günü maddi kazançlarınızla ilgili kalıcı kararlar verebilir, daha fazla para kazanmaya odaklanabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.